مجله اینترنتی یستا

رسانه تخصصی اینترنتی یستا

AWS App Studio آمازون برای ساخت برنامه‌ها با GenAI راه‌اندازی شد

تبلیغات بنری

خدمات وب آمازون (اوس) سرویس تماس گرفت AWS Application Studio او فاش کرد که به شرکت ها کمک می کند تا برنامه های کاربردی سازمانی را با استفاده از زبان طبیعی بسازند.

به گزارش Technock، آمازون سرویس جدیدی به نام AWS App Studio معرفی کرده است که به شرکت ها کمک می کند تا برنامه های سازمانی را با استفاده از زبان طبیعی توسعه دهند. کسب و کارها فقط باید برنامه مورد نظر، عملکردهای آن و منابع داده ای را که باید با آن تعامل داشته باشند، توصیف کنند. هوش مصنوعی مولد (GenAI) سپس به سرعت برنامه‌ای را توسعه می‌دهد که می‌تواند برای متخصصان این حوزه روزها طول بکشد.

دیلیپ کومار، معاون برنامه های کاربردی AWS، می گوید:

AWS App Studio توسعه برنامه‌ها را برای گروهی کاملاً جدید از توسعه‌دهندگان به ارمغان می‌آورد و به آنها کمک می‌کند تا برنامه‌های سازمانی را در چند دقیقه بسازند. App Studio که برای پاسخگویی به نیازهای بزرگ‌ترین مشتریان سازمانی و استارت‌آپ‌های با سریع‌ترین رشد طراحی شده است، افزودنی ارزشمند برای کارکنان فنی هر شرکتی است.

AWS Application StudioAWS Application Studio

نیوون نوشت: وقتی کاربران با استفاده از AWS App Studio برنامه‌هایی را توسعه می‌دهند، یک برنامه چند صفحه‌ای با مدل داده و منطق تجاری سفارشی‌سازی شده برای رفع نیازهایشان دریافت می‌کنند. سپس آنها می توانند با پرسیدن سوالات مرتبط با هوش مصنوعی برنامه را ویرایش کنند و هوش مصنوعی نحوه تغییر برنامه را با استفاده از رابط کاربری اشاره و کلیک کنید.

علاوه بر ارائه عملکردی که کسب و کارها نیاز دارند، هوش مصنوعی کدی تولید می کند که بسیار امن، مقیاس پذیر و بسیار کارآمد است. App Studio از استقرار، عملیات و نگهداری مراقبت می کند تا شرکت بتواند به جای نگهداری بر نوآوری تمرکز کند.

AWS Application StudioAWS Application Studio

وقتی صحبت از امنیت به میان می‌آید، AWS App Studio سیاست‌های دقیق کنترل دسترسی را در اختیار کسب‌وکارها قرار می‌دهد. کاربران می توانند تنظیمات امنیتی مربوط به داده ها و برنامه ها را تغییر دهند. در نهایت، آمازون می گوید که App Studio از نظر قیمت با خدمات مشابه قابل رقابت است. با App Studio، می توانید برنامه خود را به صورت رایگان بسازید و پس از تعامل با کاربر نهایی، پرداخت می کنید.

تبلیغات بنری

parseek به نقل از یستا

About The Author