مجله اینترنتی یستا

رسانه تخصصی اینترنتی یستا

۳ خودرو جعلی فراری در سال ۲۰۲۳ اوراق شدند

تبلیغات بنری

در سال 2023، مبارزه مداوم فراری با خودروهای تقلبی وارد مرحله جدیدی شد و این خودروساز لوکس ایتالیایی سه فراری تقلبی را نابود کرد. این حرکت بخشی از یک حرکت بزرگتر برای محافظت از شهرت برند و مالکیت معنوی فراری است.

بر اساس گزارش رسمی فراری در این باره، میزان تلاش فراری برای مبارزه با کالاهای تقلبی شگفت‌آور است. تنها در سال گذشته، این شرکت بیش از 400000 کالای مارک فراری از جمله بیش از 100000 لباس، 91000 عینک و 61000 ساعت را نابود کرد. سایر محصولات تقلبی شامل کیف پول، عطر، کفش، کمربند و حتی اسکوتر بود.

نمودار تعداد و نوع محموله رونویسی نابود شده

ماشین فراری

برای مبارزه با مشکل کالاهای تقلبی، فراری پروژه ای را در سال 2022 راه اندازی کرد تا مردم را تشویق کند تا محصولات مشکوک به تقلبی را که دارای نشان فراری هستند گزارش دهند. شرکت کنندگان بابت زحمات خود یک تشکر رسمی از این شرکت و یک دستگاه فراری به عنوان هدیه دریافت خواهند کرد. پروژه سازنده خودرو، با قضاوت بر اساس گزارش های روزانه، تا کنون موفقیت آمیز بوده است.

کپی های فراری از فیلمی درباره انزو فراری در سالن نمایش برچیده می شوند

ماشین فراری

از سوی دیگر، فراری که به نگرش سختگیرانه خود نسبت به تغییرات بدنه خودروهایش معروف است، حتی به نمونه های رسمی یا ماکت ها نیز ترجیحی نشان نمی دهد. اخیراً هفت ماشین ماکت برای یک فیلم زنده شدند انزو فراری اینها اگرچه به صورت ماهرانه و با کمک افراد حرفه ای ساخته شده بودند، اما پس از عکسبرداری کاملاً با کاغذ پوشانده شدند.

تبلیغات بنری

parseek به نقل از یستا

About The Author