مجله اینترنتی یستا

رسانه تخصصی اینترنتی یستا

کارشناسان حوزه فناوری درباره گلکسی رینگ سامسونگ چه می‌گویند؟

تبلیغات بنری

سامسونگ امروز در رویداد Unpacked خود رسما از حلقه گلکسی رونمایی کرد. این محصول که در کنار گوشی های تاشو جدید سامسونگ عرضه شد، ویژگی های سلامت شگفت انگیز و دقیقی را با استفاده از ویژگی هوش مصنوعی اختصاصی گلکسی ارائه می کند.

سهام برای بیمه تلفن همراه

حلقه گلکسی 399.99 دلار قیمت دارد و فریم آن از تیتانیوم ساخته شده است. وجود استاندارد ضد آب IP68 نیز امکان استفاده روزانه از آن را در هر شرایطی ممکن می سازد. در زیر، نظرات کارشناسان برجسته فناوری در مورد حلقه گلکسی را مرور خواهیم کرد.

مجموعه سایز حلقه کهکشان
مجموعه سایز حلقه کهکشان

لبه

به گفته کارشناسان Verge، حلقه گلکسی دارای طراحی جذاب، شفاف و آینده نگر است که بسیار زیبا به نظر می رسد. تهیه کیت اندازه گیری نیز برای یافتن اندازه مناسب بسیار مطلوب است. این موضوع زمانی اهمیت پیدا می‌کند که اندازه‌های 5 تا 11 هزینه 6 روزه ارائه می‌دهند در حالی که دو سایز بزرگتر هزینه 7 روزه را ارائه می‌دهند.

اگر از طرفداران نوتیفیکیشن هستید، Galaxy Ring شما را ناامید خواهد کرد. زیرا هیچ چراغ اعلان یا موتور ویبره وجود ندارد. علاوه بر این، کاربران iOS نمی توانند از حلقه گلکسی استفاده کنند. زیرا گوشی شما باید اپلیکیشن Samsung Health Android را اجرا کند. همچنین، اگر از گوشی سامسونگ استفاده نمی‌کنید، ویژگی‌هایی مانند هوش مصنوعی سامسونگ برای سلامتی و Find My Ring فعال نمی‌شوند.

ژست های حرکتی حلقه هوشمند نیز کاربردی به نظر می رسد. به عنوان مثال، با کشیدن دو انگشت در یک جهت، می توانید با حلقه گلکسی عکس بگیرید. استفاده صحیح از ژست ها نیاز به کمی تمرین دارد و فقط به مدل های Z Fold 6 و Z Flip 6 محدود می شود. اما سامسونگ اعلام کرد که به زودی آن را برای پرچمداران سری S24 خود عرضه خواهد کرد.

دو قاب شارژ Galaxy Ring در کنار هم

عکاس: Prakhar Khanna/ZDNET

به گفته کارشناسان ZDNET، سامسونگ با ارائه ویژگی Find My، یافتن مکان دقیق حلقه گلکسی را آسان‌تر می‌کند. زیرا اغلب اتفاق می افتد که کاربر پس از برداشتن حلقه گلکسی از انگشت خود، محل آن را فراموش می کند.

از نظر ارگونومی و راحتی، سامسونگ کار خود را به خوبی انجام داده است. گلکسی رینگ به طور قابل توجهی وزن کمتری نسبت به بسیاری از رقبای خود دارد، به راحتی جا می‌گیرد و حس بسیار خوبی دارد. جعبه شارژ بسیار زیبا و خوب طراحی شده است، علاوه بر اینکه به عنوان کیف شارژ استفاده می شود، می تواند به عنوان پایه برای نگه داشتن حلقه گلکسی شما نیز استفاده شود.

اگرچه قیمت گلکسی رینگ نسبت به اکثر رقبای خود گرانتر است، اما سامسونگ چیزی در مورد دریافت اشتراک جداگانه برای استفاده از آن ذکر نکرده است. به عنوان مثال، حلقه Aura حدود 100 دلار سبک تر از حلقه گلکسی است. اما کاربر باید برای دسترسی کامل به داده های سلامت، حق عضویت ماهانه 6 دلار بپردازد.

حلقه گلکسی سامسونگ بین انگشتان کاربر

گرایش های دیجیتال

یک کارشناس Digital Trends با سه سال تجربه در استفاده از حلقه Aura در مورد تجربه خود از کار با حلقه گلکسی صحبت می کند. به گفته وی، از نظر طراحی، این انگشتر با وزن و ضخامت کمتر از ارگونومی بسیار خوبی برخوردار است. استفاده از تیتانیوم تعادل مناسبی را بین حلقه براق و مات ایجاد کرده است و در کل طراحی این انگشتر چشمگیر است.

طراحی یکی از ویژگی های مهم حلقه گلکسی است و این موضوع را می توان در طراحی قاب شارژ این حلقه هوشمند مشاهده کرد. قاب شفاف Galaxy Ring یادآور قاب شارژ هدفون Nutting است. همچنین وقتی انگشتر را در جعبه آن قرار می دهید، نور حلقه در آن می تابد که بسیار جذاب است.

اگرچه از نظر نرم افزاری، اپلیکیشن سلامت گلکسی به خوبی نرم افزار Aura Smart Ring طراحی نشده است، اما نمی توان آن را یک نقطه ضعف دانست. با این حال از نظر سخت افزاری شاهد کاستی هایی در حلقه گلکسی هستیم.

از آنجایی که یکی از ویژگی های اصلی حلقه هوشمند قابلیت اندازه گیری خواب آن است، در این زمینه، حلقه گلکسی داده های مربوط به تغییرات ضربان قلب یا ضربان قلب در حالت استراحت را که عناصر کلیدی در نظارت بر سلامت انسان هستند، اندازه گیری نمی کند. در عوض، این حلقه هوشمند با اندازه گیری دمای پوست و ضربان قلب، وضعیت خواب یا خروپف کاربر را کنترل می کند.

حلقه کهکشان بین دو انگشت یا

عکاس: Florence Ion/Gizmodo

به گفته کارشناسان Gizmodo، استفاده از طیف اندازه های حلقه گلکسی انتخاب سایز مناسب را برای کاربر بسیار آسان می کند. از آنجایی که سامسونگ پیشنهاد می کند حلقه گلکسی را روی انگشت اشاره خود قرار دهید، اندازه حلقه در آن انگشت معمولاً چند عدد بزرگتر از انگشت حلقه شما است.

اگر بعد از چند روز متوجه شدید که اندازه حلقه گلکسی که انتخاب کرده‌اید مناسب نیست، می‌توانید ظرف 30 روز پس از خرید آن را برگردانید تا سامسونگ بتواند دوباره اندازه مناسب را برای شما ارسال کند.

حلقه کهکشان در انگشت حلقه یک زن

عکاس: Nomi Prasarn/CNET

طبق گزارش وب‌سایت CENT در مورد تجربه آن‌ها از استفاده از حلقه گلکسی، هنگامی که این ابزار را بپوشید، احساس می‌کنید که یک محصول ممتاز با لبه‌های منحنی مناسب پوشیده‌اید. وزن بسیار کم آن نیز باعث می شود گاهی فراموش کنید که چیزی در دست دارید.

ترکیب سنسورهای سلامت و هوش مصنوعی کهکشانی جالب است. به عنوان مثال، اگر ساعت تشخیص دهد که شما در خواب مشکل دارید، به شما پیشنهاد می کند کارهایی مانند مدیتیشن قبل از رفتن به رختخواب انجام دهید تا خواب آرام تری داشته باشید.

بسیاری از حلقه‌های هوشمند مانند حلقه Aura، به جای قاب شارژ، فقط یک شارژر برای اتصال به حلقه و انجام شارژ ارائه می‌کنند که در مقایسه با راه‌حل سامسونگ که یک استفاده خوب و زیبا برای شارژ است، بسیار عقب‌تر است. موضوع.

همچنین اگر از گلکسی واچ همراه با حلقه گلکسی استفاده کنید، Samsung Health تشخیص می دهد که کدام یک از این دو گجت سیگنال بهتری منتشر می کند و همچنین برخی از سنسورهای آن را خاموش می کند تا عمر باتری گلکسی رینگ را افزایش دهد.

تبلیغات بنری

parseek به نقل از یستا

About The Author