مجله اینترنتی یستا

رسانه تخصصی اینترنتی یستا

پیامک هشدار ارتباطی به قطع برق ندارد

تبلیغات بنری
به گزارش سایت یستا، محمد خدادادی مدیر پروژه کمپین بانرجی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس گفت: مدیریت مصرف برق در خانوارها به صورت تعاملی و هوشمند در دستور کار قرار دارد و مصرف برق در هر منطقه در دستور کار قرار گرفته است. به صورت آنلاین نظارت می شود و با مردم در تعامل است.» با توجه به مصرف هر منطقه متفاوت است.

مدیر پروژه کمپین بنرجی گفت: به عنوان مثال ممکن است مصرف برق در منطقه شمال تهران افزایش یابد و از طریق ابزارهای مختلف از جمله پیامک، این تعامل با مشترکان آن منطقه ایجاد شود. میزان مصرف و راهکارهای پس انداز اطلاع رسانی خواهد شد.

وی افزود: به طور کلی پیامک ها حاوی دو کلمه هشدار سطح اول و هشدار سطح دوم هستند.

وی ادامه داد: شبکه برق کشور پایدار است و ارسال پیامک صرفا به منظور آگاهی مردم از روند افزایشی مصرف برق و درخواست همکاری بیشتر مردم در مصرف بهینه برق بوده است. “

الخدادی گفت: اخطار سطح اول به معنای لزوم صرفه جویی در مصرف برق در ساعات اوج مصرف یعنی از ساعت 12 تا 18 و 20 تا 23 است و اخطار سطح دوم به معنای لزوم کاهش مصرف در شبانه روز است.

این مسئول تاکید کرد: تعامل از طریق پیامک با مردم به هیچ وجه به معنای قطع برق نیست و ارتباط این دو موضوع مشابه آسیب رسانه ای است.

الخدادادی گفت: در حال حاضر شاهد دمای بی سابقه ای هستیم و شبکه پایدار اما تحت فشار شدید است و از مردم تقاضای مصرف بهینه داریم.

تبلیغات بنری

jahannews به نقل از یستا

About The Author