مجله اینترنتی یستا

رسانه تخصصی اینترنتی یستا

واریزی جدید برای بازنشستگان تامین اجتماعی

تبلیغات بنری
به گزارش یستا به نقل از مشرق، میرهاشم موسوی: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از پرداخت سه میلیون تومان برای حمایت از معیشت بازنشستگان عزیز برای ماه های فروردین تا خرداد خبر داد.

موسوی به رویکرد دولت سیزدهم مردم و رئیس جمهور شهید در خصوص ارتقای معیشت بازنشستگان و مستمری بگیران اشاره کرد و گفت: یکی از دغدغه های اصلی و مهم دولت سیزدهم مردم و شخص رئیس جمهور شهیدمان آیت الله رئیسی پرداخت هزینه ها بود. توجه به معیشت و زندگی بازنشستگان و بازنشستگان عزیزمان.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی افزود: در ادامه این نظر دولت محترم بر اساس مصوبه هفته گذشته بر اساس قانون بودجه؛ وی از تخصیص 3 میلیون تومان در بازه زمانی فروردین تا خردادماه به کلیه صندوق های بازنشستگی خبر داد برای مزایا و معیشت بازنشستگان عزیز. سپرده همچنین اعلام کردیم که بلافاصله برای تامین منابع که رقم 12600 میلیارد تومان است تلاش خواهیم کرد. این مبلغ را به حساب واریز کنید. به لطف خداوند متعال و با همکاری سازمان برنامه، نظام پولی و بانکی کشور و عزیزانی که در سازمان تلاش کردند این منابع تامین شده و تا ساعاتی دیگر مبلغی بالغ بر سه میلیون تومان خواهد بود. در اختیار کلیه مستمری بگیران و بازنشستگان عزیز وابسته به سازمان تامین اجتماعی قرار خواهد گرفت.

وی افزود: پس از آن و در تعامل با بازنشستگان عزیز و نمایندگان کانون های بازنشستگی ضوابط و شرایطی را که باید طبق قانون اعمال و اجرا کنیم را جمع بندی می کنیم.

وی گفت: این سپرده برای همه بازنشستگان و مستمری بگیران خواهد بود و با هماهنگی فنی با بانک امروز به طور کامل به حساب همه بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی واریز می شود.

تبلیغات بنری

jahannews به نقل از یستا

About The Author