مجله اینترنتی یستا

رسانه تخصصی اینترنتی یستا

واتساپ درحال آزمایش قابلیت فوروارد کانال در بتای اندروید است

تبلیغات بنری

واتس اپ در حال آزمایش یک ویژگی ارسال کانال در اندروید بتا است تا کاربران بتوانند فایل هایی مانند عکس ها و ویدیوها را مستقیماً از سایر برنامه ها در کانال های خود به اشتراک بگذارند.

به گزارش تکنوک، واتس اپ قابلیت جدیدی به نام «کانال پیشرو» را در اختیار برخی از کاربران نسخه بتا سیستم عامل اندروید (نسخه 2.24.14.15) قرار داده است. گفته می‌شود این ویژگی که چند ماه است در حال توسعه است، به صاحبان کانال اجازه می‌دهد پیام‌ها، عکس‌ها، ویدیوها و گیف‌ها را به کانال‌های خود فوروارد کنند.

علاوه بر این، صاحبان کانال می‌توانند فایل‌هایی مانند عکس‌ها و ویدیوها را مستقیماً از برنامه‌های دیگر مانند File Explorer یا Photo Gallery در کانال‌های خود به اشتراک بگذارند. این ویژگی به صاحبان کانال کمک می کند تا مجبور نباشند فایل ها را در دستگاه های خود دانلود کنند و سپس به صورت دستی آنها را در کانال آپلود کنند. در نتیجه، آنها می توانند رسانه ها را مستقیماً از چت های خصوصی به اشتراک بگذارند و در زمان صرفه جویی کنند.

Neowin می نویسد که انتظار می رود این ویژگی در روزهای آینده برای کاربران بتا بیشتری عرضه شود. در ماه های اخیر، واتس اپ فیلترهای کانال های پیشرفته ای را برای بهبود تجربه کاربری و در دسترس قرار دادن این ویژگی برای عموم اضافه کرده است.

واتس اپواتس اپ

واتس اپ با افزودن قابلیت به روز رسانی صوتی، نظرسنجی و حداکثر 16 مدیر در هر کانال به بهبود این ویژگی ادامه داده است. برای دنبال کردن یا ایجاد کانال خود می توانید به برگه به ​​روز رسانی ها مراجعه کنید. همچنین، واتس اپ در حال کار بر روی روشی برای ترتیب به روز رسانی وضعیت است که در تب به روز رسانی نیز نمایش داده خواهد شد. این شبکه پیام‌رسان اجتماعی همچنین در حال آزمایش یک نسخه بازطراحی شده از ویژگی به‌روزرسانی وضعیت خود است.

می‌توانید به‌روزرسانی‌های اشتراک‌گذاری شده را در یک کانال واتس‌اپ پاسخ دهید یا فوروارد کنید. اما نمی توانید به آنها پاسخ دهید یا برای مدیران کانال پیام ارسال کنید. برخلاف گروه‌های واتس‌اپ، سایر کاربران کانال نمی‌توانند نام یا فعالیت شما را ببینند و ادمین‌ها فقط می‌توانند عکس نمایه شما را بر اساس تنظیمات حریم خصوصی شما ببینند.

تبلیغات بنری

parseek به نقل از یستا

About The Author