مجله اینترنتی یستا

رسانه تخصصی اینترنتی یستا

مردم برای بنزین ۵۰ هزار تومانی قانع خواهند شد جلیلی طرفدار خشونت است! پزشکیان طرفدار بُرد بُرد است

تبلیغات بنری
گروه سیاسی یستا: علی دیشب عبدالعلیزاده سرکارگر مسعود بزکیان وی در نشست خبری در خبرگزاری یستا به نکات مهمی اشاره کرد.

به گزارش سایت یستا، بخش هایی از اظهارات وی را می خوانید:

*گفتگوی کاندیداهای رقیب در مرحله اول مناظره واضح و به خوبی نمایان شد/یکی از کاندیداها موافق ادامه وضع موجود و تحریم ها و مخالف پیوستن به FATF است، در حالی که در مقابل پزشکان، کاندیدا از لغو حمایت می کند. تحریم‌ها، پایان دادن به تحریم‌ها و باز کردن رابطه عادلانه با کشورهای جهان بر مبنای برد-برد.

*نگویید رئیس جمهور اختیارات زیادی دارد رئیس جمهور در امور اجرایی و در برنامه های عمرانی و توسعه و سیاست های اجتماعی نفر اول است.

* شاخص کارایی، تجربه کاری رئیس جمهور است. کاندیداهای ریاست جمهوری را دیده‌ایم که این کار را نمی‌دانند اما نویسندگان خوبی هستند، تجربه‌شان در کارهای اجرایی بسیار کم است، اما توانایی آنها در نوشتن بالاست.

*وقتی روشن می شود معلوم نیست چقدر موثر است. در بین مدعیان فعلی یک وجه رزومه و کارنامه اجرایی تقریبا صفر است و فقط آقای جلیلی در هیئت خاصی حضور داشته است.

* اگر FATF در کشور اجازه اجرا نداشت، یکی از عوامل اصلی آقای جلیلی بود; قطعنامه هایی که علیه ایران صادر شد و تحریم هایی که بر اساس آنها بود و آقای جلیلی یکی از آنهاست

*آقای مدیشیان یک مولفه کاملاً اجرایی است، ایشان از دوران دانشجویی در کار اجرایی بوده و از آن زمان تاکنون مسئولیت ساماندهی مشترک دانشجویان را در دانشگاه تبریز بر عهده داشته اند.

*کسانی که می گویند به آقای مادزیگیان ترکی توجه کنید، بیایید ستاد و ببینید ما چند ترک و چند فارس داریم؟ چند ترک و چند فارس در وزارت بهداشت جذب شده اند؟

* نظرات نامزدها بسیار مهم است. یک طرف تفکر جهانی و زندگی جهانی است، طرف دیگر در تحریم و انزوا قرار دارد و اوضاع روز به روز بدتر می شود.

*جرم اصلاحات چیست؟ اصلاحات از دوران آقای خاتمی با افتخار آغاز شد و در طول 8 سال دولت اصلاحات از نظر همه شاخص های اقتصادی و سیاسی بهترین دولت بعد از انقلاب کشور بود.

* می ترسند اصلاح طلبان پای کار بیایند و صداقت، پاکیزگی و کارآمدی نشان دهند.

* با روی کار آمدن دولت روحانی از اصلاح طلبان کمک گرفت و برای آماده سازی برنامه جامع اقدام مشترک تلاش زیادی کرد. ترامپ آمد و داخلی ها نیز بسیج شدند تا توافق را در چاه دیگری بیندازند

*مدریان هنوز کسی را برای دولت خود انتخاب نکرده است

*دست آقای دکتر کاملاً باز است. من و بقیه که به مقر ایشان می آمدیم کار می کردیم و لااقل آنهایی که سابقه دوستی طولانی داشتیم به دنبال پست نبودیم.

*ما فقط آمدیم که انتخابات برگزار کنیم و دولت را به آنها بسپاریم. دیشب در خدمت آقای الطبی بودم و گفتم باید فکری به حال دولت کنید زیرا برآوردها نشان می دهد که به مرحله دوم انتخابات می رویم و رقابت جدی تر می شود و حداقل انتخاب کنید. رئیس جمهور از دفتر شما، زیرا این یک موقعیت مهم است.

*ذهن ایشان در این موضوع کاملا خالی است و هنوز سراغ کسی نرفته است، اما آقای مزیکیان باید تا پایان این هفته این افراد را انتخاب کند و پس از اجرا یک ماه فرصت دارد تا نیروهای خود را به مجلس معرفی کند. .

*یکی از دلایل باز نشدن Grey Ice در مرحله اول، نگرانی آنها بود.

* واژه خطرناکی که در جامعه ما جا افتاده است. . مردم نگران بودند که در معماری انتخابات «حسن» بنویسیم و «رحیم» بیرون بیاید.

*این یک شایعه است و نمی توانم آن را تایید کنم. رسانه های مخرب جمهوری اسلامی ایران نیز به آن دامن می زنند و تقویت می کنند.

* مردم فکر می کردند آقای مازیکیان را آورده اند تا بازار را گرم کنند تا آرا زیاد شود، اما در نتیجه گفتند که رای نیاورده است، اما الحمدلله انتخابات اصولاً و خیلی قانونی برگزار شد.

*مدکاریان اولین نفری بود که نشان داد اصطلاح مهندسی انتخابات شایعه است و واقعیت ندارد.

* مسلم است که دولت آقای مزیگیان به بهانه تحریم ها حل مشکلات داخلی کشور را به تعویق نمی اندازد.

*بنزین هر چقدر هم که قیمت گذاشته شود، می بینید که در آرامش و با همکاری مردم، بنزین، گازوئیل، برق و… تسویه می شود که باعث رضایت مردم و آبادانی کشور می شود/ اینها تست های مدیریتی است که توسط دکتر صوف آتی انجام شده است و من این قدرت را در آقای مسعود می بینم.

فیلم

* اگر دولت فعال بود، از همین کارشناسان می خواست که هر شب در تلویزیون حاضر شوند و موافق و مخالف افزایش قیمت انتقال انرژی باشند.

* بعد از اینکه مردم پذیرفتند و دیدند راهی برای گران شدن وجود ندارد، دو نکته را در مورد نحوه گران شدن آن اعلام می کنیم. آیا یک شبه 50 هزار تومان می شود یا در عرض یکی دو سال این افزایش اتفاق می افتد؟

* بعد می آیند می گویند: پول را چه کنیم؟ بعد می گویند این افزایش قیمت ها چه فشاری به اقشار متوسط ​​و ضعیف وارد می کند و آن وقت برنامه جبران ما چیست؟

*ما بحث های زنده را بسیار مثبت می بینیم. هر گاه فرصت سخن گفتن پیش بیاید، مبارک است، هر چند صحبت تند باشد و سخنان دور از سخنانشان گفته شود.

* جلسات و گفتگوها به افزایش آگاهی مردم کمک می کند، مردم عصبانی می شوند و خود را خالی می کنند، که در این حالت، مردم مراقب هستند که دروغ نگویند.

تبلیغات بنری

jahannews به نقل از یستا

About The Author