مجله اینترنتی یستا

رسانه تخصصی اینترنتی یستا

مدیریت آسان گوشی اندرویدی در ویندوز ۱۱ با مایکروسافت Copilot

تبلیغات بنری

Microsoft Copilot در ویندوز 11 به کاربران اجازه می دهد تا تلفن های اندرویدی خود را از طریق رایانه مدیریت کنند.

به گزارش وب سایت تکنوک، استفاده از تلفن همراه در حین کار با رایانه شخصی می تواند آزاردهنده باشد. اما اگر بتوانید تلفن اندرویدی خود را مستقیماً از رایانه شخصی ویندوز 11 خود مدیریت کنید چه؟ این کاری است که Microsoft Copilot برای شما انجام می دهد!

خلبانخلبان

برای برقراری ارتباط اولیه، باید تلفن همراه اندرویدی خود را با استفاده از اپلیکیشن Phone Link به رایانه متصل کنید. این برنامه به صورت پیش فرض بر روی ویندوز 11 نصب شده است، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را از طریق گوگل پلی بر روی تلفن همراه اندروید خود دانلود و نصب کنید. پس از اتصال هر دو دستگاه به شبکه Wi-Fi مشترک، فرآیند راه‌اندازی با موفقیت به پایان رسید و می‌توان از ویژگی‌های نرم‌افزار استفاده کرد.

پس از اتصال دستگاه ها، مرورگر وب را در رایانه خود باز کنید و به آدرس copilot.microsoft.com بروید. در این وب سایت، یک افزونه موبایل را مشاهده می کنید که معمولاً با نمادی شبیه به منوی همبرگر نشان داده می شود. برای اتصال Copilot به تلفن همراه خود روی این افزونه کلیک کنید.

خلبانخلبان

اگرچه Copilot ویژگی های جالبی را ارائه می دهد، اما همچنان یک برنامه در حال ظهور است. به همین دلیل، Copilot ممکن است یک دقیقه یا حتی کمی بیشتر طول بکشد تا به درخواست های شما پاسخ دهد. همچنین، ویژگی های پشتیبانی شده Copilot ممکن است به تلفن Android شما بستگی داشته باشد.

GizChina نوشت: اگر از گوشی های سامسونگ، آنر یا اوپو استفاده می کنید، ویژگی های بیشتری دریافت خواهید کرد. این گوشی ها از طریق Phone Link دسترسی کامل به دستگاه را فراهم می کنند. این بدان معنی است که می توانید صفحه نمایش تلفن خود را به رایانه خود بازتاب دهید و حتی برنامه ها را مستقیماً باز کنید و با آنها تعامل داشته باشید.

ادغام Copilot با Phone Link گام بزرگی در جهت ایجاد ارتباط یکپارچه بین تلفن ها و رایانه های شخصی است. این راه حل به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از دستورات صوتی، تلفن های اندرویدی را مدیریت کنند و کارها را آسان تر و سریع تر کند. با پیشرفت فناوری، می‌توان انتظار داشت راه‌های کارآمدتری برای ادغام کامل روش کار با تلفن‌های همراه و رایانه‌ها پدیدار شود.

تبلیغات بنری

parseek به نقل از یستا

About The Author