مجله اینترنتی یستا

رسانه تخصصی اینترنتی یستا

مجوز پزشکی یامگا برای فصل جدید صادر نمی‌شود؟

تبلیغات بنری
به گزارش سایت جهان نیوز ، کوین یاماگا که توانایی بازی در چند پست را دارد در نیم فصل اول لیگ دسته بیست و دوم در استقلال بازی کرد و یکی از موثرترین بازیکنان این تیم بود.

این بازیکن در یکی از تمرینات فصل گذشته استقلال پس از برخورد با امید حمیدی فر دیگر بازیکن این تیم در منطقه العین دچار مصدومیت شدید شد.

یاماگا که مشکوک بود بینایی خود را از دست داده است، تاکنون چندین عمل جراحی انجام داده است. اگرچه این بازیکن پس از آن مصدومیت وحشتناک چشمی را به طور کامل بهبود بخشیده و تمرینات بدنی را آغاز کرده است، اما خبرهای خوبی از آینده فوتبالی او وجود ندارد.

خبر دریافتی خبرنگار ورزشی خبرگزاری یستا حاکی از آن است که یاماگا برای ادامه فوتبال در سطح اول با مشکلاتی مواجه است و بسیاری از پزشکان متخصص اعلام کرده اند که با توجه به شرایطی که در ماه های اخیر تجربه کرده، هنوز نمی تواند بازی کند. به عنوان یک بازیکن در بالاترین سطح بازی آهسته.

این بازیکن برای حضور در تیم استقلال باید در معاینات و معاینات پزشکی آیفمارک زیر نظر کارشناسان پزشکی شرکت کند و با توجه به شرایط جسمانی و جراحی های سنگینی که انجام داده بعید به نظر می رسد. ماه های اخیر برای کسب مجوز لازم برای حضور در لیگ بیست و چهارم.

جواد نکونام به عنوان سرمربی باشگاه استقلال علاقه زیادی به استفاده از یمجا در لیگ بعدی دارد اما با توجه به شرایط این بازیکن از چند بازیکن در پست فرانسه در صورت عدم صدور مجوز پزشکی یامجا نام برده است. تعیین جانشین برای او

طبیعتا هفته آینده ماموریت نهایی ستاره استقلال فرانسه که خاطرات زیبایی را برای هواداران این تیم رقم زد، بالاخره و به صورت رسمی مشخص خواهد شد.

تبلیغات بنری

jahannews به نقل از یستا

About The Author