مجله اینترنتی یستا

رسانه تخصصی اینترنتی یستا

رویگری: دلم می‌خواهد در مهمونی غدیر باشم

تبلیغات بنری
به گزارش سایت جهان نیوز به نقل از خبرگزاری دانشجو، «پارتی 10 کیلومتری غدیر» همزمان با عید غدیر خم برگزار می شود و امسال دومین سال برگزاری این جشن است. برخی از هنرمندان و اهالی فرهنگ و هنر نیز مردم را به این مهمانی دعوت کردند.

رضا رویجاری بازیگر سینما و تلویزیون که او را با بازی همیشگی اش در نقش کیان در سریال مختارنما می شناسیم یکی از کسانی است که برای حضور در این مراسم و حضور در بین مردم ابراز علاقه کرده است.
گفت: ما مسلمانیم و به این روزهای مهم ایمان داریم. من هم می خواهم بین مردم باشم.

من می‌خواهم در «پارتی غدیر» باشم / اشتیاق به بازیگری

وی درباره دعوت از مردم برای حضور در این مهمانی گفت: دوست دارم در میان مردم باشم هرچند حضور در این مهمانی برایم سخت است. اما در مورد حضور مردم باید گفت که خودشان می دانند چه زمانی و چه تصمیمی بگیرند. افرادی هستند که به من یاد می دهند که انتخاب درستی داشته باشم و من نمی توانم به آنها آموزش دهم.

رویگری با اشاره به وضعیت جسمانی و سلامتی خود گفت: بیرون رفتن برایم سخت است اما همچنان دوست دارم در این روز بین مردم باشم. اگر اتفاق خوبی بیفتد، من می خواهم آن را انجام دهم.

این بازیگر در پایان با اشاره به اینکه همچنان به بازی در پروژه های سینمایی و تلویزیونی علاقه دارد، گفت: خیلی دوست دارم حالم بهتر شود و بتوانم در پروژه ها شرکت کنم و به بازیگری برگردم.

تبلیغات بنری

jahannews به نقل از یستا

About The Author