مجله اینترنتی یستا

رسانه تخصصی اینترنتی یستا

دشمن به جنوب حمله کند ما با جان خود از آن دفاع خواهیم کرد مقاومت از جنگ نمی‌ترسد رئیس جمهور منتخب ایران با پیام خود بر ادامه حمایت از مقاومت مُهر تایید زد

تبلیغات بنری
به گزارش سایت یستا، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم یادبود سردار شهید محمد نام ناصر در مجتمع امام مجتبی (علیه السلام) جنوب بیروت گفت: شهدای الاقصی. طوفان از بارزترین نمونه ها هستند.» کشته شدگان در راه خدا و کشته شدگان در راه خدا به شهادت می رسند، زیرا آنها در جنگ حق و آشکار و صریح می جنگند که هیچ شک و تردیدی در آن نیست.

وی با اشاره به اینکه در مراسم یادبود سرداران شهید سخنرانی خواهم کرد، گفت: امیدوارم بتوانم در مراسم یادواره برای تک تک شهدا سخنرانی کنم و زندگی خود را در خانه و در میان خانواده های آنها بگذرانم، اما متاسفانه این امکان وجود ندارد. دلایل زیادی .

دبیرکل حزب الله با بیان اینکه همه شهدای ما شهید در راه خدا هستند، همه شاهزادگان و نوکیشان، شهدای سربلندی، عزت و شرف هستند، گفت:

وی خاطرنشان کرد: رهبران حزب الله وقتی می خواهند صحبت کنند با اعتماد به نفس و روحیه بالا صحبت می کنند.

اسرائیل بدترین روزهای خود را تجربه می کند
دبیرکل حزب الله لبنان گفت: شهید حاج ابونیمه در جنگ تیرماه 65 به مدت 33 روز در جبهه ها حضور داشت، سپس برای مبارزه با داعش به سوریه رفت و در برخی از مناطق شرقی (با تروریست ها) نیز در درگیری ها شرکت کرد.

وی با بیان اینکه ما در دهمین ماه جنگ با دشمن هستیم و همچنان در حال جنگ هستیم از زمانی که وارد این نبرد شدیم، اهدافی را برای آن تعیین کرده ایم و دشمن دستاوردهای ما را می شناسد و آنها را راهبردی می داند.

دبیرکل حزب الله خاطرنشان کرد که می توانیم حواس دشمن را منحرف کنیم و از تعرض او به غزه جلوگیری کنیم.

وی افزود: برخی از طرف های خارج از کشور می دانند که توقف جبهه شمالی با توقف تجاوز به غزه مرتبط است.

نصرالله گفت که ارتش رژیم اشغالگر در بسیاری از زمینه ها دچار کمبود است و مجبور است حریدیان را مجبور به پیوستن به ارتش کند.

وی تاکید کرد: اهدافی مانند فرسایش و تضعیف دشمن در عرصه های اقتصادی، اجتماعی و … محقق شده است و این امر دشمن را مجبور به توقف جنگ می کند.

نصرالله تصریح کرد: دشمن این روزها بدترین روزهای تاریخ خود را تجربه می کند و برخی تحقیقات در 16 مهر نقاط ضعف دشمن را آشکار کرده است.

دبیرکل حزب الله لبنان گفت: هر اتفاقی که در غزه می افتد گواه شکست رژیم اسراییل است و همین شکست، جنگ و تهاجم است که تا کنون آن را به شکست کشانده است.

وی خاطرنشان کرد: جنبش حماس به نمایندگی از خود و کل محور مقاومت در حال مذاکره است.

نصرالله توضیح داد که ما از حماس نخواستیم که در مورد مذاکرات با ما هماهنگ شود، ما با تمام تصمیمات حماس موافقت کرده ایم و تا پایان با آنها هستیم.

دبیرکل حزب الله: غزه اسرائیل را منضبط کرد/ما برای بدترین سناریوها آماده ایم
سید حسن نصرالله افزود: ده ماه است که هر روز علیه مواضع متجاوزان عملیات انجام می دهیم و شهرک های آنها را تخریب می کنیم، اما اسرائیل مدعی است که مقاومت لبنان را نابود می کند.

دبیرکل حزب الله خطاب به وزیر جنگ اسرائیل گفت: هر روز شاهد سوختن تانک های شما در نوار غزه هستیم که در منطقه بسیار کوچکی در رفح پیشروی نمی کنند؟ لبنان؟

وی افزود: ما به اشغالگران می گوییم که مقاومت با قدرت آماده است و دلیل آن پاسخ عملی به ترورها و عملیات هایی است که 10 ماه است ادامه دارد.

دبیرکل حزب‌الله گفت: شهادت رهبران نظامی ما عمق موشک‌های شلیک شده ما به سمت اهداف اسرائیل را افزایش می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: اشغالگران به خاطر آنچه در غزه برای آنها رخ داده تهدیدی برای نابودی حزب الله نمی کنند زیرا نتوانستند حماس را شکست دهند.

دبیرکل حزب الله گفت: آنچه در غزه رخ داد، سقف اهداف کلی اسرائیل در مورد سایر جبهه ها به ویژه لبنان را کاهش داد.

وی افزود: آنچه در غزه رخ داد ارتش دشمن را تحقیر کرد و غزه از همه جبهه ها در برابر هرگونه تجاوز اسرائیل حمایت می کند.

نصرالله گفت: اگر توافقی برای توقف جنگ و آتش‌بس حاصل شود و حماس با آن موافقت کند، جبهه ما نیز بدون اختلاف آتش‌بس خواهد کرد.

وی تاکید کرد: اگر اسرائیل پس از آتش بس کامل در غزه تصمیم به ادامه جنگ با لبنان بگیرد، ما در مقابل این تجاوز از خود راضی و راضی نخواهیم بود.

دبیرکل حزب الله گفت: ما همیشه برای بدترین سناریوها آماده هستیم و از وارد شدن به جنگ یا هر گزینه دیگری هراسی نداریم، هرچند به نکات مثبت نگاه می کنیم.

سید حسن نصرالله در رابطه با دولت جدید ایران به ریاست دکتر مزاکیان و موضع آن در قبال مقاومت گفت: دولت‌های متوالی در ایران حمایت خود را از جنبش‌های مقاومت افزایش داده‌اند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: در راه پیروزی، در اینجا خون بر شمشیر پیروز می شود و خون مقاومت بر همه شمشیرها پیروز می شود.

دبیرکل حزب الله لبنان همچنین برگزاری دو مرحله ای انتخابات ریاست جمهوری، برگزاری مناظره بین نامزدها و رفتار مترقی و محترمانه در انتخابات را به جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت و بر استواری مواضع ایران در حمایت از مقاومت تاکید کرد. ، و من از آن قدردانی می کنم.

تبلیغات بنری

jahannews به نقل از یستا

About The Author