مجله اینترنتی یستا

رسانه تخصصی اینترنتی یستا

حسینیه معلی از ابتدای محرم پخش می شود

تبلیغات بنری
به گزارش سایت جهان نیوز به نقل از مهر، ویژه برنامه حسینیه معالی که در فصل جدید با تغییراتی همراه است از ابتدای ماه محرم از 25 تیرماه در 13 قسمت پخش می شود.

تولید این برنامه چند روز پیش به پایان رسید و هم اکنون در حال تدوین و آماده سازی برای پخش است.

در این سریال مدیریت برنامه همچنان بر عهده نجم الدین شریعتی است و سعید استودکان تهیه کننده «حسینیه معالی» این برنامه را بر عهده دارد.

همچنین با تغییراتی که در جدول پخش زکران و ماداگان رخ داد، محمدرضا طاهری در سریال جدید حضور خواهد داشت. سدریزا نریمانی و نزار قطری که از فصل گذشته در حسینیه معالی ماندند و مهدی رسولی نیز پس از یک فصل غیبت به این برنامه بازگشتند.

حجت الاسلام مصطفی الکرمی پس از تجربه حضور در حسینیه موالی، بار دیگر در ایام محرم در کنار دیگر قاریان بر سر سفره زکران حاضر می شود.

این برنامه در دکور نیز تغییراتی داشته و با فصل قبل کمی متفاوت خواهد بود.
«حسینیه معولی» همزمان با اولین شب عزاداری ماه محرم الحرام با حضور نمازگزاران، پیشکسوتان و خادمان هیئات مذهبی کشور و با هدف ترویج فرهنگ نماز نوحه و هیئت از شبکه سه سیما پخش می شود.

تاکنون چهار فصل از این برنامه پخش شده است و در فصل چهارم «حسینیه معالی»، «سید مجید بنی فاطمه»، «مشم مطیعی»، «مهدی رسولی» و «عبدالرضا هلالی» به عنوان کارشناس و داور حضور داشتند. .

تبلیغات بنری

jahannews به نقل از یستا

About The Author