مجله اینترنتی یستا

رسانه تخصصی اینترنتی یستا

توهین عجیب BBC به کریستیانو رونالدو!

تبلیغات بنری

به گزارش وبسایت جهان نیوز، رونالدو در اولین وقت اضافه پرتغال مقابل اسلوونی می توانست گل پیروزی تیمش را به ثمر برساند اما ضربه پنالتی او با واکنش غیرعادی یان اوبلاک همراه شد.

به گزارش ورزش سه ستاره پرتغالی حمایت شدید هم تیمی های خود را دریافت کردند و در ضربات پنالتی اولین ضربه پرتغال را به گل تبدیل کردند. او همچنین در پایان بازی بابت ضربه پنالتی از دست رفته از هواداران پرتغالی عذرخواهی کرد.

رونالدو و مسی دو بازیکنی هستند که این سال ها مدام در کانون توجه بوده اند. این بار شبکه تلویزیونی بریتانیا (بی بی سی) به ضربه پنالتی از دست رفته رونالدو به طرز عجیب و باورنکردنی پاسخ داد و او را «میسیانو بنالدو» خطاب کرد؛ موضوعی که با واکنش کاپیتان سابق چلسی و جان تری در صفحه شخصی اش همراه شد، از عبارت “آشغال واقعی” برای توصیف عملکرد این رسانه استفاده کرد.

 از سوی دیگر هواداران در شبکه های اجتماعی این اقدام بی بی سی را به شدت محکوم کردند و حتی برخی از هواداران لیونل مسی این توهین به کریستیانو رونالدو را محکوم کردند.

با وجود این ضربه پنالتی از دست رفته، پرتغال با درخشش دیگو کاستا که سه ضربه پنالتی خود را مهار کرد، راهی مرحله یک چهارم نهایی یورو شد. در پایان بازی همه بازیکنان و البته سرمربی، روبرتو مارتینز به کریستیانو رونالدو دلجویی و دلجویی کردند.

تبلیغات بنری

jahannews به نقل از یستا

About The Author