مجله اینترنتی یستا

رسانه تخصصی اینترنتی یستا

توقف مذاکره با بیرانوند این بازیکن تعهد ندارد!

تبلیغات بنری
به گزارش سایت جهان نیوز ، ساعتی پیش خبرنگار ما خبری در صفحه لایو خود منتشر کرد که بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی داشت. اخبار جدید در مورد بیرانوند اتفاق جدیدی در مورد آینده این بازیکن است که بردش بین پرسپولیس و تراکتورسازی در نوسان بوده اما حالا به نظر می رسد نکته جدیدی در این محدوده رقم خورده است.

به گزارش “ورزش سه”، علیرضا بیرانوند پس از فسخ قرارداد خود با پرسپولیس در 8 خرداد ماه، با تراکتورسازی مذاکره کرده و حتی پیش قراردادی امضا کرده که انتقالش به قرمزهای تبریزی قطعی می شود. اما با گذشت دو هفته هنوز این بازیکن مشخص نشده است و در عین حال سایه شکایت باشگاه پرسپولیس از دروازه بان انتخاب اول تیم ملی بر او سنگینی می کند.

یکی از دلایل عدم حضور علیرضا بیرانوند از سوی باشگاه تراکتورسازی، همین شکایت از پرسپولیس است که احتمال محرومیت و جریمه شدن این بازیکن در کمیته تعیین وضعیت را به همراه داشت و طبیعی است که تراکتور ترجیح می دهد تا زمان برگزاری مسابقات عقب نشینی کند. اعلام نهایی حکم و اقدام رسمی انجام دهند.

با این حال در شرایطی که به نظر همه چیز بین مدیران باشگاه تراکتورسازی نهایی شده و بیرانوند مدافع سرخ ها در فصل جدید خواهد بود، روند دیگری حاکم بر این موضوع از 72 ساعت گذشته بوده است. بیرانوند ابتدا در میانه مذاکراتش با تراکتورسازی، موضوع بازگشت به پرسپولیس را مطرح کرد و سپس به سراغ مدیران پرسپولیس رفت تا پای میز مذاکره با آنها بنشیند.

این مذاکره نیز بین نماینده وی و باشگاه پرسپولیس انجام شد و پرسپولیسی ها تایید کردند که طبق مصوبه هیات مدیره، جایی برای بازگشت این دروازه بان وجود ندارد و به هیچ عنوان با درخواست بازگشت او موافقت نمی کنند.

البته برخی منابع مدعی هستند که پس از مخالفت پرسپولیس با بازگشت بیرانوند، این دروازه بان مذاکرات خود را با تیم جدیدی آغاز کرد که البته خبر موثقی از پایان این مذاکرات وجود ندارد.

اما در این بین اتفاق جدیدی از بیرانوند افتاد. بر اساس شنیده های خبرنگار ما، باشگاه تراکتورسازی پس از اطلاع از مذاکره وی با پرسپولیس و همچنین پیشنهاد جدید برای این دروازه بان، تا حد زیادی اعتماد خود را به وی از دست داده و حتی برخی منابع موثق مدعی هستند که تراکتورسازی بیرانوند را محروم کرده و قصد دارد انجام دهید. بدون او به برنامه خود ادامه می دهند.

این وضعیت فعلی علیرضا بیرانوند است که به گفته پرسپولیسی ها به بازگشت او پاسخ منفی داد و زنوزی هم از او گلایه دارد و دیگر او را نمی خواهد تا بیرانوند در تیم دیگری غیر از او دروازه بان شود. پرسپولیس و جرار فصل بعد. البته در مورد دروازه بانی خبرساز و جنجالی که نزدیک به یک دهه بهترین دروازه بان فوتبال ایران بوده هیچ چیز قطعی نیست و تصمیمی جدید می تواند فردا همه چیز را تغییر دهد.

تبلیغات بنری

jahannews به نقل از یستا

About The Author