مجله اینترنتی یستا

رسانه تخصصی اینترنتی یستا

به ذوق آمدن ستاره گرجستان از رفتار رونالدو

تبلیغات بنری
به گزارش یستا، تیم فوتبال گرجستان تاریخ ساز شد و به اولین پیروزی خود در رقابت های یورو دست یافت.

گرجستان توانست با دو گل پرتغال را شکست دهد و در مرحله بعد رقیب اسپانیا شود.

خویشا کوارتشالیا زننده گل اول گرجستان به عنوان بهترین بازیکن این دیدار انتخاب شد.

وی پس از بازی گفت: فکر نمی کنم بهترین بازیکن باشم و این جایزه باید به همه اعضای تیم مان داده شود، همه خوب بودیم و ثابت کردیم که توانایی رقابت با بزرگان و پیروزی را داریم. ” “

وی درباره رفتار کریستیانو رونالدو گفت: رفتار او برای من واقعا غیر قابل باور بود. من پیراهن رونالدو را دریافت کردم و به دور بعد صعود کردیم. بدون شک این بهترین روز تاریخ فوتبال گرجستان است. ما تاریخ سازی کرده ایم و هیچ کدام از ما چنین لحظاتی را باور نمی کنیم. هیچ کس باور نمی کرد که بتوانیم پرتغال را شکست دهیم اما این کار را کردیم.

کاراتصاخالیا در مورد رونالدو ادامه داد: قبل از بازی او پیش من آمد و برای من آرزوی موفقیت کرد. باورم نمی شد که به سمتم بیاید. او بازیکن بزرگی است و شخصیت بزرگی دارد. به همین دلیل او بازیکن بزرگی در داخل و خارج از زمین است، من برای رونالدو احترام زیادی قائل هستم و او یکی از بهترین بازیکنان تاریخ است.

این ستاره سرشناس در پایان گفت: کسب اسکودتو با ناپولی لحظه فراموش نشدنی بود اما امشب خوشحالتر بودم زیرا کسب عنوان قهرمانی با تیم ملی چیز خاصی است و باعث می شود بازیکن بیشتر به خودش افتخار کند. بازی بعدی ما مقابل اسپانیا خواهد بود و تمام تلاش خود را برای پیروزی انجام می دهیم.

تبلیغات بنری

jahannews به نقل از یستا

About The Author