مجله اینترنتی یستا

رسانه تخصصی اینترنتی یستا

با واتس‌اپ نسخه هوش مصنوعی خودتان را بسازید

تبلیغات بنری

اپلیکیشن محبوب واتس اپ در حال کار بر روی ویژگی جدیدی است که به کاربران امکان می دهد سلفی های تولید شده توسط هوش مصنوعی ایجاد کنند.

ویژگی به نام “Imagine Me” اخیراً در نسخه بتا این برنامه ظاهر شده است.

بر اساس گزارشی که اخیرا منتشر شده، ویژگی جدید در حال حاضر در دست توسعه است، اما اطلاعات فاش شده نشان می‌دهد که هنگام اشتراک در این ویژگی، از کاربران خواسته می‌شود عکس‌هایی را آپلود کنند.

پس از آپلود عکس‌ها، کاربران می‌توانند هنگام صحبت با ربات متا که به تازگی راه‌اندازی شده است، از هوش مصنوعی متا بخواهند تا با تایپ «Imagine Me» تصویری از هوش مصنوعی خود ایجاد کند.

با توجه به اینکه این ویژگی هنوز در مرحله بتا است، کاربران باید آن را به صورت دستی فعال کنند.

 

 

چه کسی این ویژگی را کنترل خواهد کرد؟
از آنجایی که این عملکرد به طور مستقل انجام می شود، بعید است که Meta AI بتواند محتوای مکالمه شما را بخواند. با این حال، عکس به طور خودکار در چت به اشتراک گذاشته می شود.

کاربران همچنین کنترل کاملی بر این ویژگی خواهند داشت و می توانند در هر زمان که بخواهند تمام عکس های خود را از تنظیمات Meta AI حذف کنند.

شایان ذکر است که اپلیکیشن واتس اپ در چند ماه گذشته ویژگی های زیادی را معرفی کرده است که از جمله آنها می توان به امکان تنظیم پیام های صوتی یک دقیقه ای در وضعیت، طراحی مجدد رابط کاربری برای تماس های صوتی و امکان اشتراک گذاری صفحه و صدا اشاره کرد.

با این حال، این احتمال وجود دارد که همه کاربران در جهان به این زودی به ویژگی عکس تولید شده توسط هوش مصنوعی دسترسی نخواهند داشت.

اما برای اطمینان از دریافت این ویژگی، به دنبال نماد آبی جدید در صفحه اصلی فهرست چت بگردید!

تبلیغات بنری

parseek به نقل از یستا

About The Author