مجله اینترنتی یستا

رسانه تخصصی اینترنتی یستا

بایدن: دارم جهان را اداره می‌کنم و نیازی به آزمایش سلامت ندارم

تبلیغات بنری
به گزارش یستا به نقل از مهر، «جو بایدن» در واکنش به نگرانی فزاینده حزب دموکرات در مورد سلامت جسمانی خود و ادامه حضورش در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، مدعی شد که در حال حاضر «جهان را اداره می کند». بنابراین برای اثبات توانایی خود نیازی به آزمایشات جسمی و روانی ندارد.

بایدن در مصاحبه ای با ABC در پاسخ به سوال پخش کننده در مورد نگرانی های فزاینده در مورد سلامت جسمی و روانی گفت: “ببین، من هر روز تست های سلامت روان انجام می دهم.” من هر روز این آزمایش را انجام می دهم. من نه تنها در حال حاضر برای ریاست جمهوری مبارزه می کنم، بلکه جهان را اداره می کنم.

رئیس جمهور ایالات متحده پیش از این عملکرد ضعیف خود در اولین مناظره ریاست جمهوری ایالات متحده با رقیب جمهوری خواه خود، دونالد ترامپ، را به “خستگی ناشی از سفرهای بین المللی” نسبت داده بود.

او به جمعی از حامیان خود گفت: «برای من عاقلانه نبود که بلافاصله قبل از مناظره چندین سفر بین المللی انجام دهم، بلکه یک توضیح است نیمه خواب در حین مناظره.»

جیل بایدن، همسر جو بایدن، سه شنبه گذشته درباره احتمال کناره گیری وی از انتخابات ریاست جمهوری به دلیل عملکرد ضعیفش در مناظره اول گفت: جو بایدن در انتخابات 2024 باقی می ماند.

همسر بایدن در مصاحبه ای گفت: نمی گذاریم 90 دقیقه مناظره چهار سال ریاست جمهوری او را مشخص کند. ما به مبارزه ادامه خواهیم داد. او همیشه برای ارائه بهترین ها برای کشور تلاش خواهد کرد.

تلویزیون NBC روز یکشنبه به نقل از منابع آگاه خود گزارش داد که ادامه حضور جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در رقابت های انتخاباتی 2024 به نظر همسرش، جیل بایدن بستگی دارد.

با این حال، آخرین نظرسنجی ملی در آمریکا نشان می دهد که 72 درصد از جمعیت این کشور معتقدند که جو بایدن 81 ساله، نامزد پیشتاز حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، از نظر روحی و روانی آمادگی مجدد را ندارد. انتخابات -رئیس جمهور منتخب ایالات متحده

نتایج این نظرسنجی همچنین نشان می دهد که 49 درصد از رای دهندگان معتقدند که دونالد ترامپ 77 ساله، رئیس جمهور سابق آمریکا و نامزد اصلی جمهوری خواهان، توانایی لازم برای ریاست جمهوری را ندارد.

تبلیغات بنری

jahannews به نقل از یستا

About The Author