مجله اینترنتی یستا

رسانه تخصصی اینترنتی یستا

آخرین مناظره انتخاباتی پربیننده‌ترین مناظره شد

تبلیغات بنری
به گزارش سایت جهان نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، آخرین مناظره تلویزیونی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری شب گذشته برگزار شد و موضوع آن اقتصادی بود.

احمد السحری، مدیر عامل تلوبیون، گفت که مخاطبان با استقبال چشمگیری مواجه شدند و آنها نیز بحث های تلویزیونی را از طریق تلوبیون دنبال کردند. وی خاطرنشان کرد: سعید جلیلی تاکنون بیش از 93 برنامه زنده و 100 کارشناس و مسعود بزکیان بیش از 63 برنامه زنده و 41 کارشناس تلویزیونی داشته اند.

الصحری تایید کرد: در طول هفت مناظره پخش شده، بیش از 700 کلیپ اختصاصی تولید شد و میلیاردها بار در شبکه های فضای مجازی داخلی و خارجی مشاهده شد.

مدیرعامل تل بیون با اشاره به بینندگان مناظره تلویزیونی خاطرنشان کرد: یکی از پربیننده ترین مناظره های تلویزیونی در دور اول انتخابات، مناظره چهارم بود، اما مناظره اول دور دوم به صورت همزمان توسط 205 هزار کاربر و بیش از 400 نفر تماشا کردند. . یک هزار مخاطب از آرشیو مناظره بازدید کردند که نسبت به مناظره چهارم که پربیننده ترین مناظره شد، 26 درصد افزایش داشت.

الصحری افزود: مناظره امشب را می‌توان پربیننده‌ترین مناظره نامید، زیرا همزمان بیش از 207 هزار بازدید داشته و نسبت به شب گذشته 23 درصد رشد داشته است. تا 4 بار تماشاگران یک مسابقه فوتبال جام ملت های اروپا این مناظره را تماشا کردند.

وی در پایان تاکید کرد: عموم مردم می توانند تمامی محتوای کاندیداهای دور اول و دوم انتخابات را به صورت رایگان مشاهده کنند اما به دلیل پایان یافتن تبلیغات انتخاباتی، محتوای جدید برای مقایسه و نهایی در تلویزیون بارگذاری نمی شود. تصمیم گیری

تبلیغات بنری

jahannews به نقل از یستا

About The Author